ZADZWOŃ
+48 511 277 445
E-MAIL
biuro@msi.edu.pl
LOKALIZACJA
ul. Ludwika Waryńskiego 17, Szczecin

Marcin Budzyński

Marin Budzyński

LEK. DENT.
MARCIN BUDZYŃSKI

Tytuł lekarza dentysty uzyskał kończąc studia stomatologiczne na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczestnicząc w rozlicznych kursach, sympozjach i szkoleniach, systematycznie pogłębia wiedzę potrzebną, by skutecznie rozwiązywać problemy pacjentów.

Swoje pierwsze kroki skierował w stronę endodoncji. Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem stało się dla niego codziennością, dając wielką satysfakcję, poprzez ratowanie przed ekstrakcją zębów, nierzadko skazanych już na usunięcie.

Od samego początku drogi zawodowej zafascynowany implantologią i możliwościami, jakie ona daje w rehabilitacji pacjentów cierpiących z powodu braków zębowych. Ucząc się od najlepszych specjalistów oraz wdrażając wiedzę teoretyczną w praktyce, szybko zauważył konieczność kompleksowego podejścia do planowania leczenia odtwórczego wspomaganego cyfrowym planowaniem i komputerową nawigacją podczas zabiegów.

Jest autorem licznych szkoleń dotyczących planowania implantologicznego w oparciu o tomografię komputerową oraz implantologii wspomaganej zastosowaniem komputerowej nawigacji (guided surgery).

W wolnych chwilach entuzjasta sportów takich jak tenis, narciarstwo czy kitesurfing, ale też pasjonat fotografii, co wykorzystuje także w swojej codziennej pracy.