ZADZWOŃ
+48 511 277 445
E-MAIL
biuro@msi.edu.pl
LOKALIZACJA
ul. Ludwika Waryńskiego 17, Szczecin

O nas

Medical Skills Institute to unikalny projekt – pierwszy taki w województwie zachodniopomorskim – w kompleksowy sposób wychodzący naprzeciw potrzebom edukacyjnym medyków. Nasze szkolenia skierowane są do lekarzy, lekarzy dentystów, fizjoterapeutów oraz pracowników służby zdrowia. Wiele lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam dostrzec potrzeby zarówno młodego, jak i bardziej doświadczonego pokolenia branży medycznej. Wierzymy, że umiejętności praktyczne poprzedzone odpowiednią dawką wiedzy teoretycznej są sukcesem w efektywnej praktyce leczniczej.

Medical Skills Institute posiada akredytację Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie. Firma wpisana jest do rejestru podmiotów uprawnionych do prowadzenia kształcenia podyplomowego lekarzy i lekarzy dentystów pod numerem 65-0000075. Za udział w naszych szkoleniach lekarze otrzymują punkty edukacyjne (informacja o punktach edukacyjnych podawana jest przy każdym kursie osobno).

 

Nasi wykładowcy to interdyscyplinarny zespół ekspertów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji możemy Państwu zaproponować bogatą ofertę szkoleń jak również projektów doradczych.

 

Uczymy przede wszystkim praktyki by rozwijać i doskonalić Twoje umiejętności. Możesz u nas liczyć na dużą ilość ćwiczeń praktycznych na nowoczesnym sprzęcie. Gwarantujemy małe grupy uczestników zapewniające komfort pracy.

 

Nasz ośrodek szkoleniowy mieści się w odrestaurowanej willi o walorach historycznych w urokliwej dzielnicy Szczecina.

 

Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez stronę internetową, telefonicznie lub mailowo.
Szczegółowe informacje na temat szkoleń znajdują się w zakładce szkolenia.

 

Zapraszamy!